Książka o kotach: "Jak dobrze żyć z kotem" Magdalena Nykiel
Aktualności,  BLOG

Moja książka o kotach już jest!

Jestem bardzo szczęśliwa i podekscytowana! Z drukarni przyjechała pachnąca, pięknie wydana MOJA PIERWSZA KSIĄŻKA O KOTACH:

Jak dobrze żyć z kotem.
Poradnik codziennego użytku dla początkujących i zaawansowanych.

Praca nad nią trwała bardzo długo, ale wreszcie jest!

Włożyłam w nią dużo serca, chcąc przelać na papier nie tylko moją wiedzę, ale także moje osobiste spojrzenie na koty.

Niesamowitym zbiegiem okoliczności druk książki zbiegł się z 15-leciem założenia mojej firmy.

Znajdziecie w niej głosy aż 15 osób: mój, i 14 zaproszonych przeze mnie Gości – ekspertów, z których każdy jest znawcą i przyjacielem kotów.

Serdecznie dziękuję prof. dr hab. Ewie Joannie Godzińskiej, prof. dr. hab. Jerzemu Jarząbowi, dr. n. med. lek wet. Dawidowi Jańczakowi, dr n. wet. Sybilli Berwid-Wójtowicz, mgr inż. Annie Ziembińskiej, lek. wet. Joannie Milkiewicz, lek wet. Martynie Woszczyło, Annie Gawryś, Anecie Teter, Monice Susałko, Annie Wypijewskiej-Marczak, Dorocie Reczyńskiej, Wojtkowi A. Filipowi, Piotrowi Stachowiczowi.

W książce jest aż 120 zdjęć, autorem większości z nich jest Jarosław Nykiel – mój mąż, z którym od lat dzielę swoją pasję i radość z opieki nad kotami, i na którego podczas pisania książki zawsze mogłam liczyć.

Książka została wydana przez Wydawnictwo Viridia AB Sp. z o.o., a w jej powstaniu swój udział miały firmy: Aptus Polska, SAMO MIĘSO – psie i kocie smaczki, Hunter Polska, Trixie Polska, Hubuform – design dla kota i psa, Drapaki RUFI.

Patronat medialny nad Jak dobrze życ z kotem objęli: Animal Expert, serwis Trzy Koty, magazyn Pupil oraz TeleKarma.

Jestem wdzięczna każdej osobie, która miała swój udział w powstaniu tej książki!

Już teraz możecie kupić książkę w wybranej przez siebie opcji: bez autografu, albo z personalizacją w postaci autografu lub dedykacji. Może być doskonałym prezentem dla każdego, kogo ucieszy pięknie wydana książka o kotach.

Zapraszam do zakupu! Kupując Jak dobrze żyć z kotem pomagasz szczepić koty pod opieką Fundacji Ja Pacze Sercem.

Jeśli chcesz się ze mną podzielić swoimi przemyśleniami po lekturze, napisz do mnie.