Konsultacja behawioralna – cena i płatności

Ile kosztuje konsultacja behawioralna kota?

Poniżej znajdziesz cennik konsultacji behawioralnych obowiązujący od 1 lipca 2023 r.

Stacjonarna konsultacja behawioralna, w miejscu zamieszkania kota – 250 zł. Cena obejmuje dojazd do miejsca zamieszkania kota w obrębie Bielska-Białej.

Konsultacja behawioralna online – 180 zł.

Konsultacja kontrolna online (kontynuacja) w ciągu 2 tygodni od poprzedniej konsultacji:  90 zł.

Jeśli chcesz kontynuować spotkania online po upływie 2 tygodni od poprzedniej konsultacji, obowiązuje stawka 180 zł za godzinę.

Jeśli chcesz umówić się na konsultację stacjonarną, ale mieszkasz daleko ode mnie, napisz do mnie – ustalimy szczegóły. Ze względu na prowadzone szkolenia bywam w wielu miastach Polski (na przykład w Warszawie). 

Płatności

W przypadku konsultacji behawioralnej obowiązuje przedpłata – przelew tradycyjny lub na telefon (BLIK). Poniżej znajdziesz dane do wpłaty. Proszę nie dokonywać wpłaty przed uzgodnieniem terminu.

Dane do przelewu
Magdalena Nykiel CZARNY KOT usługi na szczęście
nr konta: 21 1140 2004 0000 3002 5311 5665
numer do przelewu na telefon BLIK: 507 331 301

Płatności za konsultację dokonaj po ustaleniu dokładnego terminu konsultacji (dzień i godzina). W tytule przelewu podaj imię i nazwisko osoby, która będzie brała udział w konsultacji (to ważne szczególnie wtedy, gdy zamawiasz konsultację w czyimś imieniu, np. dla Mamy). Umożliwi mi to jednoznaczne zidentyfikowanie wpłaty.

Wystawiam paragony i faktury vat (proszę o uprzedzenie mnie o potrzebie wystawienia faktury w momencie umawiania konsultacji behawioralnej – w innym wypadku wystawię paragon).