Aktualności

Udzielałam porad na otwarciu MaxiZoo Bemowo 25-26 III’17

W zeszły weekend (25-26 marca) poznałam wiele wspaniałych zwierzaków! Podczas otwarcia sklepu Maxi Zoo na Bemowie w Warszawie udzielałam porad behawioralnych opiekunom psów i kotów. Moje stanowisko odwiedzali nie tylko ludzie. Wielu z was przyszło ze swoimi podopiecznymi. To było bardzo ujmujące!

Najczęstsze tematy rozmów to wychowanie szczeniaka, agresja wobec innych zwierząt, zaburzenia separacyjne, lękliwość zwierząt, trening czystości, problemy z zachowaniem przy witaniu się z gośćmi, kocie podróżowanie… Rozmawialiśmy od rana do wieczora. Wracałam do domu zmęczona, ale bardzo zadowolona. Wasze zaangażowanie pokazuje mi, że coraz więcej ludzi naprawdę poważnie traktuje opiekę nad zwierzętami. Brawo!

W sobotę pojawił się także gość specjalny: pies Vaderek! Można śmiało powiedzieć, że to psi celebryta! Co więcej, wraz z nim przybył jego opiekun, aktor Leszek Stanek! Zwierzoluby na pewno kojarzą go z programu „Przygarnij mnie”. Wspaniale, kiedy ludzie sukcesu potrafią znaleźć czas na to, by promować właściwy stosunek do zwierząt i adopcje zwierząt ze schroniska.

Pokazy pierwszej pomocy dla psów, prezentacja sztuczek i rady szkoleniowców…  Moje serce skradła urocza pudelniczka Ginka-Turbinka. Może mam słabość do pudli, ale jej urok był nie do odparcia. Podczas gdy ludzie rozmawiali,  zwierzęta nie nudziły się: MaxiZoo przygotowało dla nich zabawki interaktywne i smakołyki.  To była świetna okazja, by przetestować co nasz pupil lubi i skorzystać z rabatów na zakupy w MaxiZoo.  Były także atrakcje dla najmłodszych: animatorki malowały dziecięce buzie, wykonywały z dziećmi maski zwierząt.  Były kotki, pieski, tygryski… Było wesoło! 🙂 A z tych wszystkich atrakcji miłośnicy zwierząt mogli korzystać bezpłatnie w ramach świętowania otwarcia sklepu.

To świetnie, że firmy przy takich wydarzeniach nie ograniczają się do rozdawania łakoci i rabatów. Coraz częściej oferują swoim gościom możliwość skorzystania z bezpłatnych usług profesjonalistów, popularyzując wiedzę i odpowiedzialną opiekę.