Przyjazny dom dla kota - wykład i spotkanie z Kotełkową Drużyną
Aktualności

Dowiedz się, jak urządzić dom dla kotów i poznaj Kotełki.

Kto mieszka w Bielsku-Białej i zna Kotełkową Drużynę? Prawie każdy! Jeśli jeszcze nie miałeś okazji poznać ich działalności, warto to nadrobić. A jeśli chcesz dowiedzieć się, jak stworzyć przyjazny dom dla kotów – mamy coś dla Ciebie. Zapraszamy na wykład i spotkanie z Kotełkami 1 lipca, w Bielsku-Białej, przy ul. Krasińskiego 11 (siedziba MyBB). Początek wydarzenia o godzinie 18:00. Wstęp wolny.

Podczas spotkania wygłoszę wykład z cyklu Szczęśliwy Kot, pt. „Dom przyjazny dla kotów”.

Co zyskasz dzięki obecności na wykładzie?

  • poznasz potrzeby kotów,
  • dowiesz się, co jest kluczowe dla zapewnienia kotu poczucia bezpieczeństwa,
  • nauczysz się planować domową przestrzeń tak, by zaspokoić wszystkie ważne potrzeby swojego kota i uczynić Wasze wspólne życie lepszym, tworząc przyjazny dom dla kotów.

Po wykładzie przewidziany jest czas na sesję pytań i odpowiedzi.

Podczas spotkania Kotełkowa Drużyna uruchomi swoje stoisko, przy którym będzie można wesprzeć działania Stowarzyszenia.

Zapraszamy wszystkich miłośników kotów i każdego, kto chciałby się więcej o nich dowiedzieć. Wszystkich, którzy już znają Kotełkową Drużynę, i tych, którzy chcieliby ją poznać.

Niech lato będzie dobre dla Kotełkowych Kotów!

Wydarzenie na Facebooku.

Serdecznie dziękujemy MyBB za gościnę!
Magdalena Nykiel i Stowarzyszenie Kotełkowa Drużyna

Pod opieką Kotełkowej Drużyny przebywa obecnie około 60 kotów. Przeczytajcie, co Kotełkowa Drużyna pisze o swoich potrzebach:

Na karmę i leczenie ponad 60 kotów potrzeba ogromnych sum pieniędzy. Kupujemy także środki czystości, dezynfekujące, myjące, czyszczące, podkłady, ligninę, rękawiczki i wiele, wiele innych artykułów, bez których nie można uratować tych zwierząt. Do tego dochodzi czynsz za Kotełkowo, prąd i woda. Cały czas ulepszamy i przystosowujemy dla naszych Kotełków pokoje i woliery.

Niemal każdego dnia dostaję telefon lub wiadomość z prośbą o pomoc.. Jednak nie mogę (nie możemy) pomagać, jeśli sami nie dostajemy pomocy.

Możemy pomagać tylko wtedy, gdy mamy fundusze na opłacenie tego wszystkiego. Nie dostajemy ŻADNEGO DOFINANSOWANIA, działamy tylko z darowizn od Państwa.

Żadna osoba w Kotełkach nie jest zatrudniona, wszyscy działamy na zasadzie WOLONTARIATU.

PIENIĄDZE Z DAROWIZN PRZEZNACZAMY NA DZIAŁALNOŚĆ STATUTOWĄ, czyli na to wszystko, o czym napisałam wcześniej.

Szczerze napiszę, ze nie wiem już, co robić żeby funkcjonować, żeby pomagać. Bo siły mnie opuszczają, tyle jest pracy i starania się o przetrwanie…

Proszę o wsparcie dla tych, które jeszcze możemy uratować, dać im choć kilka miesięcy dobrego życia, a często lat życia w warunkach, których często nie mają koty w domach. W pięknych, wygodnych pokojach, bezpiecznych dużych wolierach gdzie mogą wylegiwać się na słonku.

Proszę… to mój krzyk rozpaczy, brak mi już pomysłów, jak zdobywać fundusze na leczenie i działalność. Może jakieś firmy chciałyby zostać naszymi sponsorami? Jesteśmy wiarygodną organizacją, gdzie wszystko, co jest robione jest tylko dla naszych podopiecznych.

Jeśli uważasz, ze to, co robimy ma sens… wspomóż nasze działania, pomóż nam pomagać..

Stowarzyszenie Kotełkowa Drużyna
Nr konta : 35 1600 1462 1839 0311 0000 0001
Nr konta Euro: 24 1600 1462 1839 0311 0000 0005
tytuł: Darowizna na cele statutowe
Paypal: info@kotelkowadruzyna.pl
OPP 1,5% KRS 0000666135

https://www.facebook.com/kotelkowadruzyna/