wykład o kociej agresji 7 maja 2017
Aktualności

7 maja 2017, Warszawa: wykład o kociej agresji

wykład o kociej agresji 7 maja 2017Zapraszam na wykład o kociej agresji, który wygłoszę 7 maja 2017 r. (niedziela) podczas Konferencji: KOT. Będzie to jedna z kilku prelekcji dla miłośników i opiekunów kotów. Tego samego dnia odbędą się także warsztaty. Wszystko w ramach konferencji, której gościem specjalnym będzie Dr Sabine Schroll.

W moim wystąpieniu skupię się na tym, co trzeba zrobić, by naprawdę radzić sobie z kocią agresją. Dowiecie się też między innymi, jak bardzo w sprawie agresji kotów pozory mogą mylić i jak opłakane bywają tego skutki.

Po więcej szczegółów zapraszam na stronę mojego wykładu w serwisie internetowym Konferencji. Znajdziecie tam szczegóły organizacyjne i formularz zgłoszeniowy.

Dla przyjaciół zooedukacji.pl jest promocja! Na hasło „ZOOEDUKACJA” dostaniecie 30% zniżki na prelekcje oraz 10% zniżki na seminarium Dr Sabine Schroll. Zachęcam!

Strona konferencji: http://konferencjakot.pl/
Strona mojego wykładu: http://konferencjakot.pl/kocia-agresja

Temat: Kocia agresja
Data: 7 maja, niedziela, g. 9:45 – 10:45
Prowadząca: Magdalena Nykiel, zoopsycholog (PAN), behawiorysta (COAPE)

Ps.
Jeśli jeszcze nie mieliście okazji czytać mojego ostatniego tekstu o radzeniu sobie z kocią agresją, to zapraszam do lektury: Kocia agresja – jak ograniczyć szkody