Aktualności

7 kwietnia 2019, Warszawa: szkolenie „Z ulicy do domu”

7 kwietnia 2019 (w niedzielę) CatExperts.pl organizuje „Dzień Kotów w Potrzebie”, w ramach którego przeprowadzę szkolenie pt. „Z ULICY DO DOMU, czyli skuteczne przygotowanie kota do adopcji”.

4 kwietnia 2019 (czwartek) przypada Dzień Zwierząt Bezdomnych. Świętujemy go z CatExperts, organizując wydarzenia 7 kwietnia pod hasłem „Dzień Kotów w Potrzebie”. Przeprowadzę tam dwa szkolenia i jeden otwarty wykład.

„Z ULICY DO DOMU, czyli skuteczne przygotowanie kota do adopcji”

Szkolenie, jakiego nie było. Dla wszystkich, którzy chcą działać dla kotów skuteczniej. Bywa, że o tym, czy prowadzenie kociego Domu Tymczasowego (albo kociarni) będzie dla nas źródłem satysfakcji i energii do działania, albo źródłem smutku i frustracji, decydują niuanse. Drobne zmiany w organizacji pracy mogą zmienić sytuację zwierząt i znacząco zredukować ich stres. Na szkoleniu przekażę dużo ważnych informacji w pigułce. Pigułkę najlepiej zażyć w niedzielny wieczór, 7 kwietnia 2019.

Zapraszam!

Podczas pierwszych zajęć „Z ULICY DO DOMU…” nauczycie się jak pomagać kotom w drodze od bezdomności do… domności! 🙂 Dowiecie się, jak najlepiej organizować koci azyl, kociarnię i dom tymczasowy. Doradzę, jak prostymi sposobami rozwiązywać wcale nie proste problemy wielokocich grup. Razem przygotujemy kota na wyprawę do nowego domu, na zawsze.

DATA i MIEJSCE

niedziela, 7 kwietnia 2019, godz. 17:00 – 19:00
Warszawa, Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy, gościnna przestrzeń Marzyciele i Rzemieślnicy
ul. Bracka 25, III piętro (jest winda)

PROGRAM

1) Dom tymczasowy, azyl, kociarnia – sprawdzone sposoby na najlepszą organizację pracy i opieki.
2) Trudne problemy – proste rozwiązania: jak radzić sobie z kocim stresem i problemami behawioralnymi w dużych grupach.
3) ABC tymczasowego opiekuna, czyli profesjonalne przygotowanie kota do szczęśliwej adopcji.

ZAPISY

Szkolenie odpłatne.

Informacje oraz zapisy na stronie CatExperts: http://catexperts.pl/dzien-zwierzat-7-kwietnia

Do zobaczenia!

Inne moje wydarzenia tego dnia: 7 kwietnia 2019, Warszawa: szkolenie „Problemy behawioralne kotów”7 kwietnia 2019, Warszawa: wykład „Kot Obywatel”

Program całego wydarzenia: