Aktualności

4-6 stycznia 2019 przeniesione na 10-13 stycznia, Warszawa: konsultacje

Aktualizacja 2019-01-03 Uwaga! Ze względów zdrowotnych muszę odwołać konsultacje w dniach 4-6 stycznia 2019 r. Z wszystkimi umówionymi osobami skontaktuję się, by zaproponować nowy, dogodny termin, zapewne za tydzień, od 10 do 13 stycznia. Przepraszam bardzo za kłopot.

Mam nadzieję, że sylwester minął Wam wspaniale, a Waszym kotom bez niepotrzebnych stresów. Gdyby jednak, nie tylko w związku z sylwestrem, potrzebna była konsultacja behawioralna z kocim zoopsychologiem i behawiorystą, to 4, 5 i 6 stycznia będę pracowała w Warszawie. Pomagam rozwiązywać problemy z kocim zachowaniem: agresją, znaczeniem moczem, załatwianiem potrzeb fizjologicznych poza kuwetą itd. Doradzam w takich sprawach jak: dokocenie, kształtowanie zachowań kota, uczenie i szkolenie kotów, układanie relacji kota z ludźmi, w tym z dziećmi. Uwzględniam potrzeby zarówno kotów, jak i ludzi.

Zapraszam do kontaktu w celu ustalenia terminu konsultacji behawioralnej: tel. 507 331 301, mail: biuro@zooedukacja.pl. Można mnie znaleźć także na Facebooku: www.fb.com/zooedukacja.

Więcej szczegółów znajdziecie tutaj: Konsultacje.