Aktualności

21 kwietnia 2018, Radio Bielsko i Grupa Koty na Facebook’u: webinar

Zapraszam na audycję „Przygarnij zwierzaka” w Radio Bielsko, 21 kwietnia 2018 r. (sobota) o godzinie 15. To już jutro! Po audycji wyjątkowe wydarzenie!

Chwilę po godzinie 16:00, odbędzie się webinar: „Agresja u kotów: nowy kot w domu”, organizowany przez Grupę Koty na Facebook’u we współpracy z Radiem Bielsko, w ramach mojej aktywności na Grupie. Opowiem o trudnych dokoceniach, o tym, jak dołączyć nowego kota do zadomowionych już zwierząt, by uniknąć katastrofy i jak sobie radzić z kocimi konfliktami, kiedy już się pojawią.

Wykład jest przygotowany specjalnie dla członków Grupy Koty i uczestników akcji edukacyjnej Kocia Logika w ramach IV Pokazu Kotów Rasowych i Wielorasowych.:)

W trakcie webinaru odpowiem na Wasze pytania. Ale uwaga! Jeśli pytań będzie sporo, pierwszeństwo mają pytania zadane przed webinarem. Pytania można zadawać na stronie wydarzenia na Facebooku lub pod wpisem informującym o wykładzie 'fanpage’ Zooedukacji. Jutro także na stronie Facebook’owej Radia Bielsko. Webinar będzie można śledzić na stronie Radia i w Grupie Koty – zachęcam do dołączenia do niej. Znajdziecie tam mnóstwo ciekawych informacji i wielu zakręconych na punkcie kotów ludzi.