Aktualności

19 września 2018, Bydgoszcz: wykład na konferencji

Uwaga, uwaga! Możliwość zdobycia aktualnej wiedzy na temat kotów i profesjonalnej opieki nad nimi. Dostępna dla każdego, kto chce działać na rzecz zwierząt skutecznie i profesjonalnie. Serdecznie zapraszam na Konferencję „Kot w wielkim mieście” w Bydgoszczy, 19 września 2018 r.

Pewnego dnia zauważasz kota, którego inni mijają obojętnie. Zastanawiasz się jak mu pomóc, szybko przynosisz z domu miseczkę, nalewasz wody, karmisz. Tak często zaczyna się przygoda z dokarmianiem kotów.

Potem szukasz osób takich, jak Ty, wrażliwych, zaangażowanych. Mnóstwo wiedzy na ten temat jest w sieci, na pewno jest to wiedza wystarczająca na start. Ale jeśli chcesz działać naprawdę efektywnie, cały czas musisz się rozwijać.

Karmiciel kotów to zdecydowanie więcej, niż ktoś, kto po prostu karmi koty! Dowiedz się jak pomagać, by przyniosło to kotom największe korzyści. Dowiedz się, jak je dokarmiać, by pozyskiwać dla kotów sprzymierzeńców i uniknąć sąsiedzkich konfliktów. Poznaj tajemnice skutecznego łapania kotów. Poznaj kocie zwyczaje, by lepiej im pomagać. Nie bądź bezradny, gdy któryś z twoich podopiecznych zachoruje lub zdarzy się wypadek. Koty liczą na ciebie.

Wraz z Organizatorami Konferencji, Schroniskiem dla Zwierząt w Bydgoszczy serdecznie zapraszamy. WSTĘP WOLNY!

Więcej informacji: www.schronisko.org.pl oraz www.facebook.com/schronisko.bydgoszcz.
Strona wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1870092473296012.